Wtorek, 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Czy depilacja laserowa to opłacalna metoda usuwania włosków?

Czy depilacja laserowa to opłacalna metoda usuwania włosków?
Nowoczesne metody depilacji laserowej zapewniają maksymalną skuteczność, trwałe efekty, a przy tym są bezpieczne dla skóry. Często jednak wiele osób nie myśli o ich wykonaniu ze względu na spore ceny. Warto jednak spojrzeć na laserową depilację z innej strony, czyli z perspektywy czasu. Wtedy może być ona najbardziej opłacalną metodą usuwania niechcianego owłosienia!

Zabieg depilacji laserowej polega na usuwaniu niechcianych włosków z wykorzystaniem urządzenia laserowego. Niszczy ono włoski wraz z ich cebulkami, dlatego nie odrastają one ponownie, a skóra może pozostać aksamitnie gładka na wiele lat. Możliwa jest między innymi depilacja laserowa nóg, rąk, pach czy laserowa depilacja bikini Gdynia to jedno z miejsc, w którym można ją wykonać.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Koszt depilacji laserowej nie jest niski. Zwykle trzeba liczyć się z wydatkiem od około 80 do 150 złotych za jeden obszar zabiegowy, na przykład strefę bikini, łydki, uda, pachy. Aby usunąć włoski trwale, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Zwykle to od 3 do 5 procedur, chociaż ich liczba jest kwestią indywidualną i związana jest z reakcją na laser. W związku z tym koszty trzeba pomnożyć. Wobec tego koszt depilacji laserowej może być wysoki – kilka sesji dla nóg może wynieść nawet ponad 1500 złotych. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że depilacja laserowa daje trwałe efekty, co powoduje, że nie trzeba wykonywać jej potem regularnie. Zaleca się tylko jeden zabieg przypominający na rok, by utrzymać gładkość skóry bez niechcianych włosków. Koszty innych metod usuwania włosków są niższe. Golarka kosztuje parę złotych. Kremy i woski są już droższe – to kilkadziesiąt złotych, natomiast za zabieg depilacji woskowej trzeba zapłacić zwykle 60-100 złotych i daje on efekt na 3 tygodnie. Laser jest zatem najbardziej opłacalny w dłuższej perspektywie czasowej, ponieważ raz wykonana seria zabiegów nie generuje potem wysokich kosztów.

Rabaty i promocje na depilację laserową

Wiele gabinetów oferujących usługi depilacji laserowej ma dla swoich klientów specjalne rabaty oraz promocje, dzięki którym można za procedury można zapłacić jeszcze mniej. Warto sprawdzić przede wszystkim oferty z zabiegiem gratis przy wykupieniu całego pakietu z góry. Przykładowo, za opłacenie 4 zabiegów można otrzymać kolejny zabieg depilacji laserowej gratis. Wobec tego laserowa depilacja Gdynia oraz w innych miastach rzeczywiście staje się bardzo opłacalnym wyborem w porównaniu z innymi metodami usuwania włosków – wymaga ona tylko większych nakładów na początku, aby potem już przez wiele lat cieszyć się aksamitnie gładką skórą.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także