Poniedziałek, 24.02.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Fritka.pl - smaki Beneluksu w polskim food trucku

  • Wypoczynek i zdrowie
Fritka.pl - smaki Beneluksu w polskim food trucku
Fritka.pl to nietypowa restauracja, która od czterech lat karmi gości najpyszniejszymi frytkami w Gliwicach i … przemieszczając się z miasta do miasta, na trasie popularnych imprez plenerowych. W swojej ofercie oprócz tradycyjnych belgijskich frytek posiadają też słynne holenderskie frikandelle, wyjątkowe na Polskim rynku gastronomicznym kiełbaski smażone na głębokim tłuszczu. Niebawem spotkacie ich Państwo, w nowo-otwartym punkcie w Katowicach.
Zobacz szczegóły

Dane teleadresowe

Bohaterów Getta Warszawskiego 12
44-100 Gliwice
Polska
0048 508 630 847 www.fritka.pl

Zobacz lokalizację


W menu znajdziecie Państwo również wyśmienite sosy m.in. tradycyjny czosnkowy, ale też bardziej oryginalne: andaluzja, serowy pleśniak, bazyliowy, a dla prawdziwych koneserów – octowy. Ideą właścicieli jest karmić innych, tylko tym co sami uwielbiają i czym częstują swoich przyjaciół.

Gwarancją smaków mobilnego baru jest niewątpliwie wysoka jakość wszystkich produktów i… miłość właścicieli do kuchni Beneluksu, którą czuć w każdym podawanym daniu. Najlepszych dodatków poszukują zarówno w kraju, ale też tam, skąd pochodzą ich specjały: w Belgii, w Holandii i we Francji. Niezadowoleni z niektórych polskich rozwiązań, importują to co najlepsze z matecznika frytek. Wystarczy raz spróbować, aby już nigdy nie wrócić do frytek konkurencji.

Wiosnę i lato 2016 Fritka.pl spędzi w ruchu, na szlaku imprez muzycznych, eventów plenerowych, więc jeśli chcecie Państwo ich spotkać i skosztować belgijskich frytek, polubcie restaurację na Facebooku TUTAJ.

Wypoczynek i zdrowie

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:
Fritka.pl

Fritka.pl

Fritka.pl w całej okazałości

Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Zobacz także