Poniedziałek, 24.02.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

ASO Nachtman liderem w branży przyczep i samochodów kempingowych

  • Wypoczynek i zdrowie
ASO Nachtman liderem w branży przyczep i samochodów kempingowych
Nasza rodzinna firma z Wrocławia - ASO Nachtman dzięki 30-letniemu doświadczeniu jest jednym z liderów w sprzedaży przyczep i samochodów kempingowych. Oferujemy zarówno nowe, wykończone przyczepy kempingowe, jak też „dom na kołach” skrojony na miarę Państwa potrzeb – z wyposażeniem na indywidualne zamówienie. Zajmujemy się też sprzedażą i zabudową przyczep towarowych, a także prowadzimy sprzedaż części zamiennych i serwis.
Zobacz szczegóły

Dane teleadresowe

Krakowska 15
50-424 Wrocław
Polska
71 782 84 69 71 341 30 00 [email protected] www.nachtman.pl

Zobacz lokalizację


Caravaning to nasza pasja, którą chętni dzielimy się z innymi.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę wszelkich pojazdów kempingowych, przyczep transportowych i pojazdów specjalnego przeznaczenia - sprzedaż, serwis, wypożyczalnię, a nawet usługę przechowywania po sezonie. 

Możecie Państwo powierzyć nam również serwis własnych pojazdów kempingowych, ponieważ posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, pozwalające na ingerencję w układy i założone w nich instalacje. Dzięki swojemu doświadczeniu profesjonalnie zdiagnozujemy i usuniemy usterki. Oferujemy też gwarancję na każdą usługę, którą świadczymy, co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i zapewnia komfort użytkowania. 

Tych z Państwa, który pragną wypożyczyć przyczepę, zapraszamy do Naszej wypożyczalni pojazdów towarowych i przyczep kempingowych. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszego sklepu internetowego. Więcej szczegółów odnośnie oferty firmy znajdziecie tutaj.

Wypoczynek i zdrowie
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Zobacz także