Piątek, 20.09.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

W poszukiwaniu inspiracji - Targi Lato już w kwietniu

  • Wypoczynek i zdrowie
W poszukiwaniu inspiracji - Targi Lato już w kwietniu
21. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2016 odbędą się w dniach 22-24 kwietnia br. w Centrum Targowo- Kongresowym MT Polska w Warszawie. Wizyta na targach to okazja, by odwiedzić stoiska wystawców i znaleźć pomysł na krótszy lub dłuższy wypoczynek. W tym roku Mazowsze ponownie będzie regionem partnerskim, a podczas targów zostanie zainaugurowany sezon letni.
Zobacz szczegóły

Dane teleadresowe

Marsa 56C
04-242 Warszawa
22 529 39 00/50 www.targilato.pl

Zobacz lokalizację

Targi Lato to wydarzenie odwiedzane przez warszawiaków i mieszkańców Mazowsza, którzy poszukują inspiracji  do  weekendowych  wyjazdów  za  miasto,  wakacyjnych  urlopów  czy  możliwości  aktywnego wypoczynku. Co roku przybywają rodziny z dziećmi, osoby lubiące podróżować samodzielnie, jak i ci,którzy stawiają na zorganizowane wczasy.

Korzyści dla wystawców
Wśród  wystawców  Targów  Lato znajdują  się miasta, gminy,  powiaty,regiony,  hotele,  pensjonaty, uzdrowiska,ośrodki  spa,a  także  atrakcje  turystyczne, muzea,  parki  tematyczne, szlaki turystyczne i  lokalne  stowarzyszenia. Nie  brakuje  też  biur  podróży,  przewoźników  i  wydawnictw  turystyczno-podróżniczych, których przedstawiciele mogą dotrzeć do  osób zainteresowanych. W ciągu trzech dni przez hale targowe przewijają się tysiące potencjalnych klientów, którzy chcą znaleźć odpowiednią ofertę, uzyskać informacje bezpośrednio u źródła lub poszukują turystycznych porad. Dla wystawców jest więc to  szansa  na  nawiązanie  bezpośredniego kontaktu z osobami,  które chętnie  podróżują. Dodatkowo do 15 lutego obowiązuje promocyjny cennik na powierzchnię wystawienniczą.

Atrakcje dla odwiedzających
Organizator Targów Lato, firma MT Targi Polska, co roku dba, aby weekend był wypełniony atrakcjami dla klientów w każdym wieku. W nadchodzącej edycji wydzielone będą dwie strefy tematyczne. Pierwsza,dedykowana najmłodszym,będzie krainą, w której nie zabraknie bajkowych postaci i wesołych zabaw. Druga z kolei przyciągnie tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie. Promowana będzie w niej turystyka rowerowa, kajakowa czy parki linowe.Przewidziane są również warsztaty fotograficzne oraz spotkania z podróżnikami, z którymi będzie można porozmawiać, poradzić się lub po prostu zaczerpnąć inspiracji.  Na  scenie odbędą się  występy zespołów  tanecznych, wokalnych  oraz pokazy  sportowe.  Dodatkową zachętą będą liczne  konkursy  z  nagrodami przygotowane  przez  poszczególnych  wystawców i organizatora.Równolegle z Targami Lato odbędą się 5. Targi  Produktów Tradycyjnych  i  Ekologicznych Regionalia oraz 4. Targi Agroturystyka. Będzie można znaleźć wyroby o naturalnych i oryginalnych recepturach, poznać  smak  regionalnych  przysmaków  i  trunków  z  różnych  części  Polski,  a  także  znaleźć miejsce na wypoczynek blisko natury.Więcej informacji znajduje się na stronie: www.targilato.pl.

 

 


 

Wypoczynek i zdrowie
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także