Piątek, 20.09.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Morze turystycznych inspiracji w Łodzi!

Morze turystycznych inspiracji w Łodzi!
Zbliżające się Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR w łodzi to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy uwielbiają podróże i planują wakacje czy też krótsze weekendowe wypady.
Zobacz szczegóły

Dane teleadresowe

ul. ks. Skorupki 21
90-532 Łódź
Polska
http://www.nastykukultur.pl www.nastykukultur.pl

Zobacz lokalizację

Zwiedzający spotkają się z podróżnikami i blogerami, wezmą udział w warsztatach, rajdach i wycieczkach. W poszukiwaniu podróżniczych inspiracji pomagać będą liczni wystawcy, którzy przygotowali dla gości swoich stoisk bogatą ofertę wypoczynku i zaplanowali wiele atrakcyjnych niespodzianek.

ZAPRASZAMY DO ŁODZI W DNIACH 26-28 LUTY! 

Podczas targów blisko 140 wystawców z kraju i ze świata przedstawi najciekawsze zakątki, konkretne propozycje wycieczek, jak również sprzęt turystyczny i rekreacyjny.

Wszystkie regiony Polski mają silne reprezentacje w postaci miast, gmin i powiatów, jak również konkretnych atrakcji turystycznych. Wachlarz propozycji na wakacyjny wyjazd uzupełni oczywiście z oferta biur podróży.

W ostatni weekend lutego hala Expo-Łódź stanie się dla zwiedzających kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata. 

 
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także