Sobota, 22.01.2022, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Noclegi w okolicy Energylandii – które najlepiej wybrać?

Noclegi w okolicy Energylandii – które najlepiej wybrać?
Energylandia to zdecydowanie najchętniej odwiedzany park rozrywki w całej Polsce. Z roku na rok oferuje on coraz więcej atrakcji – obecnie jest ich ponad 100! Oznacza to, że niekoniecznie uda się sprawdzić wszystkie z nich w ciągu jednego dnia. To powód, dla którego tak wiele osób poszukuje noclegów w pobliżu Energylandii, chcąc przez najczęściej 2 dni cieszyć się jego ofertą. Jednym z najlepszych wyborów jest Western Camp Resort.

Jak wybrać miejsce noclegowe?

Kluczowe w przypadku poszukiwania noclegu w pobliżu parku rozrywki jest kilka aspektów. Pierwszym z nich jest odległość od Energylandii. Powinna być ona jak najmniejsza, dzięki czemu nikt nie będzie narażony na stratę czasu ze względu na potrzebę dotarcia do Parku, jak i powrotu z niego. Western Camp Resort pod tym kątem okazuje się doskonałym wyborem – aby dotrzeć do Energylandii naprawdę szybko, nie trzeba nawet wsiadać w samochód, gdyż spacer na miejsce zajmuje jedynie kilkanaście minut. To ogranicza również koszty związane z zaparkowaniem samochodu tuż obok Parku.

Jeżeli jednak chce się wsiąść za kierownicę, na miejscu będzie się w czasie wynoszącym nie więcej, niż kilka minut. To jednak niejedyne opcje na dostanie się do Energylandii – z Western Camp Resort kursuje bowiem ciuchcia, która umożliwia dotarcie do Parku w niezwykle atrakcyjny dla dzieci sposób! Więcej o niej można przeczytać na stronie Western Camp Resort oraz samej Energylandii.

Kolejnym ważnym aspektem jest restauracja – zdecydowanie powinna ona znajdować się w pobliżu miejsca noclegowe. Wtedy można, bez straty czasu, udać się do niej na śniadanie, obiad czy kolację. Jeżeli ktoś chce skupić się na zabawie w Energylandii, niekoniecznie będzie miał czas i ochotę na to, by szukać restauracji w innej części Zatoru. Tutaj Western Camp Resort znów ma wiele do zaoferowania – na miejscu czeka bowiem Restauracja Bonanza, w której można zdecydować się nie tylko na doskonały obiad, ale również na pizzę czy doskonałe wino. Pełne menu Restauracji Bonanza, wraz z cenami, dostępne jest na stornie Western Camp Resort.

Western Camp Resort – miejsce noclegowe i atrakcja w jednym

Największą zaletą Western Camp Resort jest jednak kompleks sam w sobie. Cały jest on stylizowany na wioskę z Dzikiego Zachodu. Same miejsca noclegowe podzielone są aż na 3 kategorie – są to kowbojskie wozy, indiańskie tipi oraz domki szeryfa. Każde z miejsc wygląda inaczej, lecz nocleg w nich sam w sobie jest już znakomitą atrakcją i zabawą dla najmłodszych. Jeżeli dzieci są fanami czy to kowbojów, czy Indian, na pewno zachwyci ich fakt, że będą mogli niemal wcielić się w nich! W przypadku noclegów w Western Camp Resort zabawa nie skończy się więc wraz z momentem opuszczenia Energylandii.

Na miejscu czeka również bardzo wiele atrakcji, przeznaczonych nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Jest tutaj miejsce, gdzie odbywa się kino plenerowe, nie brakuje strefy relaksu, w niedzielę odbywają się animacje dla dzieci – jest to więc znakomita okazja dla rodziców, by znaleźć więcej czasu dla siebie, jednocześnie mając pewność, że dzieci są pod opieką animatora zabaw.

Dla dzieci idealnym wyborem okaże się również plac zabaw, natomiast na miejscu czeka również m.in. łowisko wędkarskie czy boiska do uprawiania różnorodnych sportów. Nikt na miejscu nie będzie się więc nudził, a czas po Energylandii, w tym zwłaszcza wieczory, również można spędzić w sposób skrajnie przyjemny i aktywny!

Noclegi dla Grup

Western Camp Resort to znakomite miejsce również w przypadku noclegów dla grup. W całym kompleksie czeka aż 60 domków szeryfa, 40 namiotów tipi oraz 40 kowbojskich wozów, które w sumie zapewniają kilkaset miejsc noclegowych. Western Camp Resort jest więc miejscem bardzo często wybieranym nie tylko przez szkoły, ale również przez liczne firmy, organizujące właśnie w Zatorze imprezy czy całe wyjazdy integracyjne. Często zarówno szkoły, jak i firmy wybierają wspaniałą zabawę w Energylandii, dlatego bliskość Parku oraz obecność Restauracji Bonanza – udostępniającej setki miejsc dla gości – sprawia, że to właśnie Western Camp Resort okazuje się idealnym wyborem.

Wykorzystaj Bon Turystyczny, dopóki nie straci ważności!

Wiele osób cały czas w pełni nie wykorzystało Bonu Turystycznego, który otrzymało od państwa. Był on przeznaczony dla tych rodzin, które otrzymują świadczenie 500+, jak i również dla rodziców dzieci, które urodzą się do końca 2021 roku. Powoli jednak ważność Bonu Turystycznego dobiega końca – jest on ważny jedynie do 31 marca 2022 roku. Chociaż to sporo czasu, niestety, to właśnie obecny okres jest idealny, jeżeli chcemy cieszyć się piękną pogodą, w połączeniu z możliwością wykorzystania Bonu – w innym przypadku, pogoda w kolejnych miesiącach może okazać się niesprzyjająca, a temperatura może nie zachęcać do wyjazdów.

Warto wykorzystać Bon już teraz, a można zrobić to w Western Camp Resort. Kompleks jak najbardziej umożliwia zapłacenie w nim właśnie z pomocą Bonu.

Należy pamiętać, że Bon nie musiał być wykorzystany w całości. Wiele rodzin już zdecydowała się z niego skorzystać, nie wszyscy jednak wykorzystali pełną pulę dostępnych środków. Szkoda, by się ona zmarnowała, zwłaszcza, że wiele rodzin dysponuje jeszcze znacznymi środkami – na tyle dużymi, by opłaciły one większość ceny noclegu w Western Camp Resort. Jeżeli tak jest, nie warto czekać, czas odwiedzić Energylandię na weekend, jednocześnie wybierając nocleg w Western Camp Resort.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także