Poniedziałek, 27.06.2022, imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Działanie mis tybetańskich

Działanie mis tybetańskich
Natłok codziennych obowiązków, praca zawodowa, opieka nad dziećmi i brak czasu dla siebie, może powodować zmęczenie ciała i ducha. Kiedy czujesz się wyczerpany, zatrzymaj się na chwilę! Odpocznij! Każdy potrzebuje czasem odrobiny wytchnienia i relaksu. Warto zaplanować wówczas weekend we dwoje z dala od przytłaczającej codzienności i udać się na niesamowicie relaksującą sesję, w której główną rolę odgrywają misy tybetańskie.

Czym są misy tybetańskie? 

Misy tybetańskie to instrumenty, które stosuje się w różnych formach relaksacji i terapii. Badania przeprowadzone z wykorzystaniem aparatury inżynieryjnej potwierdziły, że misy tybetańskie emitują częstotliwości bardzo zbliżone do naturalnych częstotliwości ludzkiego organizmu. Dzięki temu mają one właściwości terapeutyczne – relaksują, usuwają zmęczenie, koją skołatane nerwy, rozluźniają i pomagają odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Metoda relaksacji z zastosowaniem dźwięku i wibracji mis tybetańskich ma zbawienne działanie na ludzkie ciało, umysł i duszę.

Jak misy tybetańskie wpływają na ciało? 

Metoda relaksacyjna z wykorzystaniem mis tybetańskich bardzo pozytywnie wpływa na ludzkie ciało. Wszystkie organy i struktury, które się w nim znajdują, wibrują w określony sposób. Misy tybetańskie wprowadzone w drganie, uwalniają wgłąb naszego organizmu wibracje bardzo zbliżone do tych, które funkcjonują w naszym ciele. To niezwykle przyjemny i delikatny proces, który stymuluje nasze struktury wewnętrzne. W efekcie rozluźnia to napięte mięśnie, wspomaga proces samoregeneracji i bardzo odpręża.

Jak misy tybetańskie wpływają na ducha?

Misy tybetańskie wprowadzają nas w stan relaksu i rozluźnienia. Myśli uspokajają się, rozterki i problemy dnia codziennego, które wydawały się trudne i skomplikowane – odpływają. Wibracje mis tybetańskich wpływają na emocje, myśli, samopoczucie i postrzeganie samego siebie. Nasz umysł zaczyna pracować tak,  jak podczas medytacji lub drzemki. Podczas sesji relaksacyjnej z wykorzystaniem wibracji i dźwięków mis tybetańskich, pozostajemy całkowicie świadomi i przytomni, ale inaczej postrzegamy siebie i otaczającą nas rzeczywistość.

Misy tybetańskie w Quadrille Spa

Jeśli są Państwo zainteresowani sesją relaksacyjną z wykorzystaniem mis tybetańskich, koncerty, które odbywają się w Quadrille Spa, cieszą się ogromną popularnością. Quadrille Spa posiada w swojej ofercie zarówno sesje relaksacyjne w grupie, jak i indywidualne masaże dźwiękiem. Obie formy polegają na tych samych zasadach, z tym że podczas sesji indywidualnej misy tybetańskie spoczywają bezpośrednio na Waszym ciele. Sesje relaksacyjne w Quadrille Spa trwają ponad 40 minut i pozwalają się wyciszyć, odprężyć i poczuć dobroczynny wpływ wibracji na ciało i umysł. Te niecodzienne koncerty odbywają się w Sali Balowej Hotelu Quadrille, gdzie wysokie stropy i ustawienie ścian zapewniają doskonałą akustykę, dzięki czemu dźwięki zabierają uczestników w wyjątkową podróż, pełną emocji i pozytywnych wrażeń.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także