Sobota, 01.10.2022, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Wakacje w Turcji

  • Grupa Tipmedia
Wakacje w Turcji

Jesteśmy po to, aby spełnić Twoje marzenia

Kto już raz zobaczył Turcję, ten będzie zawsze wracał. Kiedy wybierasz Turcję na miejsce swojego wypoczynku, skorzystaj z okazji i poznaj ten kraj z drugiej strony .

Taką okazję do poznania Turcji stwarza Ci nasze Biuro Podróży Pacho Tour, które od prawie 30 lat organizuje wycieczki fakultatywne po Turcji dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. Każdego roku obsługujemy około 35.000 turystów.

Pierwsze kroki w Turcji

Hamam

Po przyjeździe do Turcji warto rozpocząć swoją przygodę od hamamu. Jest to rytuał oczyszczający ciało i duszę. Piling całego ciała spowoduje, że Twoja opalenizna będzie równomierna, bez przebarwień, a masaż w pianie z mydła zapewni czystą przyjemność i odpręży ciało.

Wycieczka statkiem w Turcji

Następnie zacznij smakować Turcję krok po kroku. Jeśli jesteś na wakacjach z dziećmi popłyń w rejs statkiem pirackim, albo zobacz spektakularne przedstawienie w wykonaniu delfinów. Jeżeli lubisz smak adrenaliny wybierz spływ pontonami górską rzeką – rafting, jeep safari albo lot na paralotni. A jeśli interesuje się Cię historia obierz kierunek do niesamowitej, bajkowej Kapadocji albo wapiennych tarasów Pamukkale lub na inne wycieczki, na których zetkniesz się ze starożytnością, kulturą i sztuką.

Dlaczego z Biurem Podróży Pacho Tour

  1. Prawie 30 lat doświadczenia na rynku turystycznym

  2. Bezpłatny serwis

  3. Obsługa w języku polskim

  4. Przewodnicy i piloci mówiący po polsku

  5. Bezpłatna rezerwacja

  6. Bezpłatna zmiana terminu i rezygnacja

  7. Zapłata na miejscu, bez pobierania przedpłat

  8. Własne środki transportu

Podczas naszych wycieczek fakultatywnych poznasz nie tylko przyrodę, historię, kulturę, ale i ciekawostki z życia Turcji i Turków. Nasi piloci-przewodnicy to prawdziwi fascynaci tym krajem.

Profesjonalna obsługa, fachowa wiedza i umiejętności animacyjne naszych pracowników, a także sprawna organizacja prowadzi do efektywnego wykorzystania czasu, jakże cennego podczas tych kilku dni spędzanych na urlopie w Turcji.

A jeżeli nasze ramowe programy nie spełniają Państwa oczekiwań przygotujemy ofertę tzw. „szytą na miarę”, czyli dopasujemy program i czas trwania imprezy dla indywidualnego zapotrzebowania.

 

Grupa Tipmedia
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także