Sobota, 01.10.2022, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Rodzinny wyjazd na narty w maju? Czemu nie!

Rodzinny wyjazd na narty w maju? Czemu nie!
Majówka zbliża się wielkimi krokami i czas zaplanować coś ciekawego. W roku 2019 pierwszy i trzeci maja przypadają na środę i piątek, co pozwala nam na zorganizowanie porywającego długiego weekendu. Jak spędzisz majówkę i co ciekawego można zorganizować na długi weekend w maju? Tak wiele pytań i tak mało czasu zostało.

Tradycyjne podejście do majówki

 

Majówka, to święto grillowania w gronie rodziny i bliskich. Jest to jeden z pierwszych ciepłych momentów kiedy cały kraj spotyka się na działkach i ogródkach, aby zjeść dobre dania z grilla i spędzić czas z najbliższymi. Długi weekend majowy służy jako drzwi do lata. To właśnie w maju zaczynają się duże ilości koncertów i wydarzeń na świeżym powietrzu. Znajdziesz zajęcie specjalnie dla siebie: koncerty rockowe i popowe, mecze i turnieje, wystawy i przedstawienia, a nawet maratony. Wszystko czego serce zapragnie.

 

Szkółka narciarska latem

 

Narty, to jeden z najbardziej popularnych i lubianych sportów rodzinnych. Nauka jazdy na nartach jest wystarczająco prosta i dostępna dla każdego, od małych dzieci do starszych osób, co pozwala zrobić z jazdy na nartach hobby dla wszystkich pokoleń naszej rodziny.

Jesteśmy jednak przyzwyczajeni, że narty są sportem tylko i wyłącznie zimowym, ale mało kto wie, że w zdecydowanej większości gór śnieg leży cały rok, co pozwala fanom rodzinnych wyjazdów na narty cieszyć ulubionym hobby nawet w ciepłe miesiące roku.

 

Majówka w górach z całą rodziną

 

Wszyscy Twoi znajomi spędzają majówkę nie wyjeżdżając z domu? Czas zdecydować się na rodzinny wyjazd na narty, który zapamięta się na długo. Kluczem sukcesu rodzinnego wyjazdu na narty jest wybór firmy, która zorganizuje taki rodzinny wyjazd na narty (zobacz ofertę Portaski: https://portaski.pl/oferta/wyjazdy-na-narty-i-snowboard/). Zleć organizację wyjazdu fachowcom i nie martw się o nic. Wybór kurortu, szkółki narciarskiej, a także organizacja programu rozrywkowego dla wyjazdów rodzinnych jest o wiele trudniejsza, gdy trzeba uwzględnić zainteresowanie od razu kilku pokoleń.

 

Wyjazd rodzinny na narty - jak?

 

Jakościowy rodzinny wyjazd na narty, to zdrowy, ciekawy i porywający sposób spędzania wolnego czasu. Pierwszym etapem każdego wyjazdu zorganizowanego, który będzie kluczem do dalszej zabawy jest, tak zwane przełamanie pierwszego lodu.

 

Odpoczynek na wyjazdach narciarskich, to nie tylko narty. Hotele oferują wiele atrakcji, takich jak basen, restauracje, a nawet wystawy i zabawy, dlatego na pewno nikt nie będzie się nudził na takim wyjeździe. Dodatkowo, w ofercie organizatorów wyjazdu znajdziesz ciekawe gry terenowe oraz przygody, a także konkursy i wyścigi dla wszystkich członków rodziny, które są nie tylko rozrywką, ale także sprzyjają zbliżeniu.

 

Podsumowując, spędź majówkę z całą rodziną w ciekawy i aktywny sposób. Zdecyduj się na rodzinny wyjazd na narty w Alpy.

undefined

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także