Czwartek, 26.11.2020, imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

W której części Trójmiasta warto zarezerwować hotel?

  • Materiał partnera
W której części Trójmiasta warto zarezerwować hotel?
Ci, którzy nigdy nie cieszyli się wakacjami nad naszym polskim morzem, zapewne nie wiedzą, co tracą. Od lat, coraz większa ilość z nas pragnie spędzić chociaż kilka dni urlopu w miejscu takim jak Trójmiasto. Jak jednak sama nazwa mówi, są to aż trzy miasta, które różnią się historią, atmosferą, lecz również i cenami hoteli! Czas na to, abyście przygotowali się do wyboru!

Gdyńska niepozorność

Zaczniemy od najmłodszego z miejsc, czyli Gdyni. Otrzymała ona prawa miejskie niecałe sto lat temu, jednak już teraz może pochwalić się szeroką ofertą miejsc, w których spędzenie nocy będzie nie tylko atrakcyjne cenowo, ale też niezwykle przyjemne. Musimy się liczyć jednak z tym, że największe i jednocześnie najbardziej renomowane hotele są położone blisko turystycznych miejsc miasta, takich jak Skwer Kościuszki. Musimy się wtedy liczyć z tym, że za bliskość do największych atrakcji miasta trzeba będzie nieco dopłacić! Oczywiście nietrudno też znaleźć inne, nieco tańsze opcje – jednak dopilnujmy, aby były one dobrze skomunikowane.

Sopocki kurort

Miastem sąsiadującym z Gdynią jest znany wszystkim kurort, czyli Sopot. Mimo tego, że mieszka w nim około 40 tysięcy ludzi, to od lat kusi turystów swoimi widokami oraz największą atrakcją – legendarnym molem. Jeżeli jednak zechcecie zatrzymać się w Sopocie, to spójrzcie znacznie głębiej w swoje portfele, gdyż za pobyt w najbardziej ekskluzywnych hotelach trzeba zapłacić naprawdę sporo. Mamy jednak nadzieję, że widok Morza Bałtyckiego zrekompensuje Wam ten wydatek!

Gdańskie widoki

Ostatnim miastem, które możecie odwiedzić, jest Gdańsk - największy z całej trójki. Wraz z rozmiarem, w parze idzie najbardziej rozbudowana oferta turystyczna. Pełno tutaj najróżniejszych hoteli, zarówno tych małych, jak i większych i zlokalizowanych w niezwykle dogodnych miejscach, takich jak Hotel Hanza. Kto nie chciałby się budzić i widzieć przez okno Motławę? Tak też myśleliśmy! Czymś, co cechuje gdańskie hotele w Śródmieściu i Starym Mieście jest to, że wszędzie możemy tam dojść spacerem! Nigdzie nie musicie się spieszyć, jesteście przecież na wakacjach!

Podsumowanie

Jak widzicie, w Trójmieście naprawdę da się znaleźć coś ciekawego, a co najlepsze, to każde z miejsc ma w sobie coś niespotykanego, łącznie z hotelami! Mamy nadzieję, że bez problemu odnajdziecie się w jednym z nadmorskich miast! Zarezerwowaliście już swój hotel? Na co czekacie?

Materiał partnera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także