Poniedziałek, 01.06.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Zakopane - turystyczny raj

  • Grupa Tipmedia
Zakopane - turystyczny raj
Zakopane to stolica Tatr, do której licznie przybywają turyści z kraju i z zagranicy. Słynie nie tylko z górskich szlaków i urokliwych zabytków, ale również z pysznego jedzenia i luksusowych hoteli.

Zakopane - restauracje na światowym poziomie

Bez wątpienia restauracje Zakopane posiada różne, jednak wiele z nich może poszczycić się znakomitym menu. Króluje w nich głównie regionalna kuchnia, w której wykorzystywane są lokalne produkty, np. znany wszystkim oscypek. Wielu turystów, oprócz jakości jedzenia, stawia również na otoczenie, dlatego rezygnują z posiłków w małych restauracjach na uboczu i wybierają te, które znajdują się przy głównych arteriach miasta. Dużym powodzeniem cieszy się więc restauracja Zakopane Krupówki, np. http://www.hotelkasprowy.com/galeria/restauracja-zakopane-krupowki. Restauracja Krupówki to dobre miejsce zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, bowiem zjeść tam można wiele różnorodnych potraw pochodzących z różnych regionów Polski i świata.

 

Ze względu na wielokulturowość odwiedzających miasto gości, niejedna restauracja Zakopane podaje także dania pochodzące z innych krajów. Jednym z nich jest uwielbiana przez Polaków włoska pizza. Zakopane dogodzić może turystom smakiem wybornej, prawdziwej pizzy, której nie powstydziłby się niejeden Włoch. Pizzeria Zakopane jest więc często wybierana przez miłośników dań włoskich. Podawana jest również lokalna pizza. Zakopane Krupówki, jako symbol kultury góralskiej, oferuje pizzę z typowymi dla regionu dodatkami. Pizza Krupówki nie jest więc czasami daniem typowo włoskim, ale hybrydą kultury polskiej i włoskiej. Nowy symbol miasta Zakopane - pizza regionalna.

Zakopane - hotele wygodne i tradycyjne

Hotele Zakopane oferują standard dostosowany do wymagań gości. Znaleźć można zarówno tańsze miejsca, jak również luksusowe apartamenty. Jednym z najbardziej popularnych jest hotel Zakopane Centrum http://www.hotelkasprowy.com/. Znajdujący się na znanej ulicy Krupówki hotel zachęca swoim położeniem oraz ofertą noclegową.

 

Inne hotele Zakopane Centrum także cieszą się zainteresowaniem turystów. W stolicy Tatr łatwo jest znaleźć dobry hotel. Zakopane jest jednak na tyle popularne, że hotele te często nie mają wolnych pokoi, dlatego miejsce warto rezerwować wcześniej. Szczególnie położone na ulicach takich jak Krupówki hotele mają bardzo dużo gości. Hotel Zakopane Krupówki to gwarancja dobrej jakości i przystępnej ceny.

 

Odpowiednio wybrany hotel Krupówki pozwala poczuć magię miasta Zakopane. Hotel nie może być więc przypadkowy, a do jego wyboru warto się przyłożyć i postawić jedynie na sprawdzone miejsca posiadające dobrą renomę. Dzięki temu pobyt w Zakopanem będzie można uznać za udany.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także