Poniedziałek, 01.06.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Ujarzmić kosmyki!

  • Grupa Tipmedia
Ujarzmić kosmyki!
Kobiece włosy to bardzo istotny punkt w całokształcie wyglądu. Bywają dni, kiedy wychodząc z domu zwyczajnie związujemy włosy w tzw. “kitkę” za pomocą gumki do włosów, stawiając na wygodę. Wtedy nieład na głowie jest czymś typowym i nikogo nie dziwi.

Wiele kobiet stara się ograniczać poranne rytuały z układaniem włosów do zupełnego minimum, aby skupić się na innych priorytetach. Najlepszym grzebieniem stają się w takich sytuacjach nasze palce. W zupełności wystarczy przeczesać luźno kosmyki i zebrać je na czubku głowy. Przeciwieństwem są kobiety, które stawiają na perfekcyjną fryzurę.

Uczesanie jak z żurnala

Businesswoman z nieładem na głowie? To co najmniej nietaktowne, żeby nie uznać tego za niedopuszczalne. Dlatego kobiety sukcesu wybierają fryzury, które kojarzą się z elegancją i prostotą również dlatego, że charakteryzuje je prostota układania. Zauważalną tendencją jest wybór krótkich cięć, tzw. bobów. Do ich ułożenia wystarczą odpowiednie akcesoria do włosów (sprawdź ofertę Kontigo) w postaci szczotek, kosmetyków do stylizacji i utrwalania. Oczywiste jest również to, że włosy długie suszymy niestety o wiele dłużej, niż te sięgające linii brody.

Zdjęcie: k-spinki-pyki-zolte-8-szt-kontigo-83e.jpg

Zatem z krótkimi fryzurkami oszczędzamy czas, energię naszą oraz tę elektryczną. Co do ozdób przy takiej długości, wyboru zbyt dużego nie ma, ale zawsze jakieś ozdobne spinki albo wsuwki do włosów mogą znaleźć swoje miejsce na krótkich włosach. Popularne są również opaski, które zbierają kosmyki znad oczu i czoła, szczególnie przydatne w gorące dni. Mogą być stworzone z materiału, ładnie dopasowują się do kształtu głowy i subtelnie zbierają włosy w jednym miejscu lub usztywniane, często z drobnymi ozdobami.

Szczotka szczotce nierówna

Produkty kosmetyczne i akcesoria są często odpowiedzią na aktualne potrzeby, jak np. szczotka składana podróżna. Maleńka szczotka, z elastycznym elementem do czesania i wbudowanym lusterkiem - same zalety. Mamy dwa akcesoria w jednym, w dość niewielkiej formie mieszczącej się do nawet najmniejszej torebki koktajlowej, a przy okazji pozwala nam zadbać o ogładę włosów gdziekolwiek się znajdziemy. Do tego szybki rzut oka w lustereczko i od razu mamy pewność nienagannego wyglądu uczesania. Produkt jest idealny do podróży, ale też znalazł zastosowanie praktycznie u każdej aktywnej kobiety. Kompaktowe połączenie szczotki i lusterka stało się ułatwieniem dla wielu z nas. Na rynku jest o wiele więcej produktów, dzięki którym możemy skomponować swój własny niezbędnik - wystarczy mała kosmetyczka, puder, chusteczki odświeżające i gotowe! No prawie. Jeszcze oczywiście kompaktowa szczotka i gumki do włosów.

Zdjęcie: k-gumka-sprezynka-material-blady-roz-kontigo-c97.jpg

Sklep z kosmetykami (np. Kontigo) to w obecnych czasach nie tylko kremy, balsamy i makijaż. Coraz częściej asortyment drogerii zbliża się do tego, aby w pełni odpowiedzieć na wszystkie kobiece (i nie tylko) potrzeby związane z higieną, makijażem, pielęgnacją włosów. Pojawiają się akcesoria użytku codziennego jak kapcie, pidżamy, kubki, torebki i wiele innych. Zatem, pora wyruszyć na zakupy

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:
Oceń:

Zobacz także