Czwartek, 13.08.2020, imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

5 najlepszych miejsc do świętowania Halloween

  • Wypoczynek i Zdrowie | Obserwuj nasze zdjęcia na Instagramie
5 najlepszych miejsc do świętowania Halloween
Czekając na Halloween 2016 zobacz 5 miejsc na całym świecie, gdzie duch Halloween może być odczuwalny w najlepszy możliwy sposób.


1. Salem (Mass.), USA 

Jest to pierwsze miejsce, które przychodzi na myśl, gdy mówimy o prawdziwym amerykańskim Halloween. Salem, który jest w odległości zaledwie 30 minut spacerem od Bostonu, jest idealnym miejscem do poczuć ducha świąt! Zapraszamy do pobytu w tym słynnego "czarownice miasta". Od pierwszego do ostatniego dnia października filmów grozy, domów wiele nawiedzonych, czarownice i parady czarowników, a nawet seansów na kasjerów czekają. 

 

 

2. Bangkok, Tajlandia 

W Halloween, ulice, kluby, bary i restauracje w stolicy Tajlandii stać się miejscem masowej celebracji. W szczególności, Silom Soi 4 ​​dzielnica - miejsce, którego nie można nie odwiedzić. Jak to się mówi: "Bądź tam lub być kwadratowy!" I nie zapomnij kostium: bardziej oburzające jest to, tym lepiej!

 

 

3. Transylwania, Rumunia 

To będzie wyzwanie, które tylko najodważniejsi podejmie, aby przetrwać noc Halloween w kraju, owiana legendą o Draculi. Dotknij mistycyzm tych miejsc wewnątrz słynnego zamku Sighisoara, miejsce narodzin Vlad Tepes Księcia. Jest jedną z wielu zamków należących do XV. Staraj się zachować spokój, gdy słyszysz podejrzany hałas lub zauważyć cienie uderzające strach nawet w najbardziej sceptycznych nich.

 

 

4. Chalindrey, Francja 

To małe miasteczko w pobliżu szwajcarskiej granicy można nazwać "Europejski Salem" do jego bliskie związki czary. Tutaj można wziąć udział w corocznym festiwalu czarownice, dotknij dziedzictwa Celtic, zrobić kilka średniowiecze taniec i zbadać początki polowań na czarownice, którego historia sięga XVI wieku. Ponadto, miasto jest blisko terroru, powołując Fort du Cognelot, inaczej określane jako "Diabła" punkt.

 

 

 

5. Stonehenge, Anglia 

Pochodzenie Halloween jest ze względu na fakt, że Celtowie, którzy zamieszkiwali na terytorium współczesnej Wielkiej Brytanii i Irlandii, wierzył, że ta noc granica między żywych i umarłych zniknął. Aby nie paść ofiarą złych duchów, uczta dla nich pozostało na ulicach, a druidzi - Celt kapłanów - wykonane ofiary w lesie w pobliżu pożarów. W niektórych miejscach, zwłoki zostały ekshumowane i umieszczone na terenie miasta, które najwyraźniej doprowadziło do narodzin mitu zombie. Tajemnica otaczająca Stonehenge sprawia, że ​​ten archeologiczne z pewnością jeden z najbardziej odpowiednich miejsc do świętowania Halloween.

 

 

 

__________________________________________

 

Znasz? Widziałaś w necie? Ktoś kliknął to na Fejsie?

 

12 nawiedzonych miejsc na świecie (kliknij zdjęcie i wejdź do tych miejsc)

 

 

 

Wypoczynek i Zdrowie | Obserwuj nasze zdjęcia na Instagramie
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także