Poniedziałek, 16.09.2019, imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza

Pokój do... zdemolowania. Tutaj wyładujesz swoje złe emocje

  • www.wypoczynekizdrowie.pl | portal działający na CMS Tipnews
Pokój do... zdemolowania. Tutaj wyładujesz swoje złe emocje
Kolejny głupi pomysł Twojego szefa doprowadził cię do szału? Poszukaj czy w Twoim mieście nie powstał już specjalny pokój do demolowania. Najnowszy pojawia się w Trójmieście pod uroczą nazwą TheMolki - pierwsze w Gdańsku pomieszczenia, w których możemy dać upust emocjom i zniszczyć wszystko, co napatoczy nam się pod rękę.

 

Uczestnik wchodzi do jednego z kilku przygotowanych do niszczenia pomieszczeń i... zaczyna dewastować wszystko, co znajduje się w środku. We wnętrzu każdego z pokoi znajdziemy dobrze znane przedmioty codziennego użytku, a więc: krzesła, biurka, laptopy, szafy. Zazwyczaj podchodzimy do nich z szacunkiem, ale w TheMolce możemy z nimi zrobić, co nam się żywnie podoba - rozbić w drobny mak, połamać, zniszczyć. 
 


Udostępniamy Wam specjalnie przygotowane pokoje, w których możecie rozładować napięcie niszcząc wszystko, co stanie Wam na drodze - zachęcają właściciele The Molki. Pokoje do zdemolowania znalazły też nietypową scenerię. Wszystko rozgrywa się w postoczniowej hali przy ul. Niterów 29, a sama lokalizacja dobrze oddaje charakter tej nietypowej zabawy. Do niszczenia może przystąpić każdy, kto ukończył 18 lat. Za demolowanie pojedyncza osoba płaci 79 zł. Dwie osoby mogą dać się porwać niszczycielskiej sile za 120 zł. Każdy uczestnik po wyjściu z pokoju dostaje na pamiątkę nagranie, na którym uwieczniony będzie cały proces demolowania pokoju.

 

 

________________________________________________________

 

Zostajemy blisko Gdańska - MOLO tak się nazywa nowy hotel w Sopocie (wejdź do środka)

 

www.wypoczynekizdrowie.pl | portal działający na CMS Tipnews
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także