Czwartek, 26.11.2020, imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

Będą cztery gwiazdki w Malborku

  • www.wypoczynekizdrowie.pl
Będą cztery gwiazdki w Malborku
Szkolenie firmowe w ciągu dnia, później zwiedzanie zamku i integracja. Malbork może być nowym kierunkiem szkoleń dla firm.

Pracownia Atelier´21 z Tczewa zaprojektowała, a Dekpol wybuduje kompleks hotelowo-konferencyjny w Malborku.
Zakończenie pierwszego etapu prac planowane jest w marcu 2017 r.

Inwestorem jest firma Prino-Plast Sp. z o. o. Joint Venture Produkcja Artykułów Higienicznych z Malborka, dla której Dekpol realizuje kolejną inwestycję. W ramach wykonywania usług budowlanych Dekpol odpowiedzialny jest za budowę hotelu w zakresie konstrukcji i kompletnego pokrycia dachowego (stan surowy otwarty) oraz przebudowę i adaptację budynku dawnej przepompowni w Malborku zlokalizowanej przy ul. Parkowej 2. Zakończenie prac planowane jest w marcu 2017 roku.

Projektowany czterogwiazdkowy hotel będzie wielokondygnacyjny; znajdzie się tam w pierwszej fazie budowlanej łącznie blisko 70 pokoi, w tym jeden apartament. Docelowo planuje się zwiększenie liczby pokoi o kolejne 24 jednostki pokojowe. Budynek dawnej przepompowni ma zostać zaadaptowany na ogólnodostępny pub oraz winiarnię. Znajdzie się tam również SPA z jacuzzi oraz zespół saun i gabinetów do masażu. Hotel usytuowany jest przy Parku Miejskim oraz bardzo blisko rzeki Nogat.

Dekpol ma bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych. Jako generalny wykonawca realizował takie obiekty jak: Hotel Almond w Gdańsku, Hotel Nad Wisłą koło Tczewa, Hotel Aubrecht w Pokrzywnicy, Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy oraz Hotel Plaza w Warszawie. Obecnie Dekpol buduje kompleks Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, w ramach którego powstanie Aparthotel Number One oferujący apartamenty sprzedawane w systemie condo.

____________________________________________________________

Tak przy okazji  - Zobacz Zamek w Malborku z lotu ptaka

 

www.wypoczynekizdrowie.pl
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także