Poniedziałek, 16.09.2019, imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza

IKEA otworzyła własne muzeum

  • www.wypoczynekizdrowie.pl
IKEA otworzyła własne muzeum
IKEA Muzeum zostało otwarte 30 czerwca 2016 r. w szwedzkim Älmhult. Muzeum umożliwi odkrycie historii tej już kultowej marki w zupełnie nowy sposób. Do obejrzenia aż 20 tys. eksponatów!

IKEA Muzeum znajduje się w szwedzkim Älmhult - w tym samym budynku, w którym otwarto pierwszy sklep IKEA w 1958 r. Sama firma została założona w 1943 r. przez Ingvara Kamprada. 

Wystawa to swoisty wehikuł czasu. Zwiedzających zabierze w muzealną podróż od najdalszej historii IKEA po dzień dzisiejszy. W Muzeum poznamy całą historię firmy, ale także prześledzimy transformację codziennego życia, przyjrzymy się jak przez kilkadziesiąt lat zmieniało  się samo społeczeństwo.

Po ponad siedmiu dekadach istnienia firmy na rynku, jest wiele historii z którymi IKEA chce się podzielić. Ten szwedzki gigant meblowy ma na swoim koncie oprócz sukcesów, kilka niepowodzeń i błędów. O tym wszystkie opowie we własnym muzeum. Wystawa zarówna stała, jak i czasowa będzie swoistą opowieścią o przedsiębiorczości, kreatywności, innowacji, designie, wspólnocie i o poszukiwaniu przez ludzi lepszego życia.

Muzeum, które będzie sercem firmy IKEA, zostało otwarte 30 czerwca br. Oprócz wystaw na zwiedzających czeka również restauracja serwująca słynne szwedzkie klopsiki i sklepik muzealny.

IKEA Muzeum Facebook
www.facebook.com/IKEAmuseum

IKEA Muzeum www
http://ikeamuseum.com/en/

 

___________________________________________________________

Czytelników portalu zainteresowało również:

Medycyna estetyczna - co najchętniej sobie poprawiamy i ile to kosztuje

 

[portal Wypoczynek i Zdrowie zarządzany jest przez CMS Tipnews]

www.wypoczynekizdrowie.pl

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także