Poniedziałek, 16.09.2019, imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza

Dwa dni niskich cen w stolicy Wielkopolski!

  • 12.04.2016, 19:32 (aktualizacja 15.04.2016 19:38)
  • Katarzyna Kuźma/Wypoczynek i zdrowie
Dwa dni niskich cen w stolicy Wielkopolski!
Myślisz o weekendzie w Poznaniu? Skorzystaj z okazji - akcja Poznań za pół ceny 2016 odbędzie się w dniach 30 kwietnia - 1 maja.

W sobotę i w niedzielę zrobi się w Poznaniu naprawdę dużo taniej. Będzie można przenocować,  zjeść czy pobawić się za 50% normalnej ceny. Już po raz 9 odbywać się będzie akcja "Poznań za pół ceny" organizowana od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Ma  na celu wypromowanie w Polsce i za granicą turystycznych walorów Poznania i okolic. Oferta jest tak bogata, że każdy wybierze coś dla siebie a tradycją akcji stało się także otwieranie niedostępnych na co dzień miejsc...

Ceny za nocleg w hotelach rozpoczynają się już od 50 zł a szukając czegoś do jedzenia będzie można wybierać spośród prawie 30 restauracji. Do akcji włączyły się  także placówki kulturalne. W Teatrze Nowym za bilety na  spektakle  "Dom Lalki" i "Elvis" zapłacimy 20 zł za bilet ulgowy i 30 zł za normalny.

Amatorzy wycieczek tematycznych będą mogli  udać się na spacer, podczas którego zostanie pokazany Poznań w pierwszych latach powojennych czy odkryć tajemnice funkcjonującego przez lata na uboczu centrum Łazarza. Na tych, którzy lubią odkrywać muzealne skarby czeka ekspozycja Muzeum Martyrologii Wielkopolan w Forcie VII, makiety dawnego Poznania w kościele Franciszkanów  i pokazy w Rogalowym Muzeum Poznania.

Informacje oraz  mapy są dostępne  w biurach Centrum Informacji Miejskiej (CIM.)

Zobacz aktualną listę obiektów biorących udział w akcji:

RESTAURACJE

HOTELE

PROGRAM TURYSTYCZNY

REKREACJA, WARSZTATY

MUZEA

KULTURA

fot. materiały prasowe PLOT

Katarzyna Kuźma/Wypoczynek i zdrowie
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także