Poniedziałek, 24.02.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

ZADBAJ O ZDROWIE NA URLOPIE

  • 16.02.2016, 09:08 (aktualizacja 01.04.2016 12:30)
ZADBAJ O ZDROWIE NA URLOPIE fot. www.wypoczynekizdrowie.pl
Choć wszyscy lubimy wylegiwać się na nadbałtyckich plażach w pełnym słońcu, popijając drinki z parasolką, to warto pamiętać, że Bałtyk jest atrakcyjny o każdej porze roku. Jesienią i zimą morskie fale są nasycone jodem i zapachem przybrzeżnych sosen, a taki klimat wyjątkowo dobrze wpływa na zdrowie. Wszyscy, którym doskwierają problemy z nadciśnieniem, płucami, reumatyzmem albo leczący się na bezpłodność szczególnie często powinni w takich miejscach przebywać.

Odwiedź znany europejski kurort słynący ze specyficznego zdrowego klimatu - Świnoujście.

Wyjątkowy w planie Świnoujścia jest zwłaszcza Hotel Polaris, który wyróżnia się podpisaniem kontraktów z niemieckimi kasami chorych. Można tu skorzystać z nowoczesnej i rozbudowanej oferty zabiegów oraz pomocy wyspecjalizowanych fizykoterapeutów. Zespalanie przyjemnego z pożytecznym to tutaj nic trudnego. W Hotelu Polarisa przyjęto bowiem motto: „U nas połączysz poprawę zdrowia z wypoczynkiem!”.

W położonym w centrum dzielnicy nadmorskiej Polarisie możesz cieszyć usługami wellness, całą gamą zabiegów sanatoryjnych, a także skorzystać z oferty wczasów odchudzających. W dodatku dobra lokalizacja sprawia, że wszędzie stąd blisko: do sklepów, bankomatów, apteki, poczty, no i na plażę. A lubiącym ciekawostki geograficzne zdradzamy, że nazwa hotelu pochodzi od gwiazdy wskazującej północ. Nie jest to jednak jedna gwiazda, a różne ciała niebieskie wskazujące stały kierunek. Polaris jest więc słowem symbolizującym stałość, niezmienność i dążenie we właściwym kierunku.

 

Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także