Sobota, 01.10.2022, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Jak zorganizować wyjazd do spa jako prezent niespodziankę

Jak zorganizować wyjazd do spa jako prezent niespodziankę
Zorganizowanie rodzicom wspólnego weekendu spa tylko we dwoje, to dobry pomysł na uczczenie okrągłej rocznicy małżeństwa. Prezent w postaci vouchera do spa pozwoli odpocząć i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Praktyczne wskazówki dotyczące prezentów zamawianych przez internet

Pomysłów na prezent dla mamy i taty w postaci wyjazdu wypoczynkowego można szukać na stronach internetowych z nietypowymi upominkami, jak np. superpreznety.pl. Wystarczy wybrać miasto, przedział cenowy oraz liczbę dni pobytu w danym ośrodku spa. Voucher ważny jest przez rok, co daje możliwość osobie obdarowanej wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin wyjazdu. Po dokonaniu wpłaty bon w formie elektronicznej pojawi się na skrzynce odbiorczej zamawiającego w ciągu minuty. Na inne sposoby dostawy (paczkomaty, kurier, Poczta Polska) czas oczekiwania to 1-6 dni. W ciągu 14 dni można zwrócić lub wymienić voucher na inny zupełnie za darmo.

Wyjazd do spa – prezent dla rodziców na rocznicę

Zorganizowanie wyjazdu tylko we dwoje dla rodziców to wyjątkowy prezent, który pozwoli mamie i tacie oderwać się na chwile od codziennych obowiązków. Prezent w postaci weekendowego vouchera dla dwojga warto zorganizować na szczególną okazję, np. okrągłą rocznicę ślubu. Ceny uzależnione są, np. od liczby zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych oraz czy jest to wyjazd z noclegiem czy nie. Ofert jest tak dużo, że każdy znajdzie taką, która będzie dostosowana do indywidualnych zasobów finansowych.

Jednodniowe zabiegi spa dla mamy i taty

Przykładowy voucher dla dwóch osób na 2,5 godzinny pobyt w spa kosztuje około 270 złotych. W skład bonu wchodzi możliwość korzystania ze strefy Spa&Wellness oraz prawie godzinny masaż olejkami aromaterapeutycznymi. Zabiegi może poprzedzać, np. peeling owocowy.

Weekend w spa – prezent dla rodziców

Oprócz dziennych pakietów spa, popularnością cieszą się weekendowe vouchery. Ceny za jeden nocleg z wyżywieniem i zabiegami wahają się od około 300 do około 1000 złotych. Przeglądając oferty poszczególnych hoteli spa i ośrodków wypoczynkowych, warto zwrócić uwagę, czy w cenę pobytu wliczane jest wyżywienie, czy pobyt w strefie Spa&Wellness jest nielimitowany, a także z jakich dodatkowych atrakcji placówki można korzystać nieodpłatnie. Przykładowy 2-dniowy pobyt w hotelu spa zawierający komfortowy nocleg, śniadanie w formie bufetu, wejście do aquaparku oraz korzystanie z saun, jacuzzi i kąpieli z hydromasażem to koszt około 750 złotych.

Zestaw podarunkowy dla niej i dla niego

Osoby niezdecydowane spa mogą skorzystać z zestawów podarunkowych dla dwojga. Otrzymując prezent, rodzice mogą wybrać spośród dziesiątek różnych atrakcji to, na co mają w tej chwili ochotę. W cenę, od około 300 złotych, wliczony jest 1 nocleg.

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:
Oceń:

Zobacz także