Piątek, 18.01.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Świętokrzyskie. Powstanie kompleks z dwoma hotelami

  • www.wypoczynekizdrowie.pl | portal działający na CMS Tipnews
Świętokrzyskie. Powstanie kompleks z dwoma hotelami
Już wkrótce ruszy budowa największego i najnowocześniejszego wielofunkcyjnego centrum pobytowo-rekreacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej – Szwajcaria Bałtowska Resort & Spa. Obiekt usytuowany zostanie na obszarze 4 ha, w sąsiedztwie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Gorące baseny z interaktywnym i najnowocześniejszym z Polsce parkiem wodnym, rozbudowana strefa spa & wellness, centrum leczenia ekologicznego oraz innowacyjny kompleks hoteli trzy- i czterogwiazdkowych w stylu szwajcarskiego kurortu z luksusowym pasażem handlowym, to tylko niektóre z planowanych atrakcji.

Projekt zakłada budowę innowacyjnego centrum o charakterze rekreacyjno-prozdrowotnym, uzupełnionym o funkcje pobytowe i konferencyjne. W skład obiektu wchodzić będą m.in. hotel czterogwiazdkowy stylizowany na tzw. szwajcarską uliczkę, na łączną liczbę 456 miejsc noclegowych, hotel trzygwiazdkowy z łączną liczbą 114 miejsc noclegowych, basen zewnętrzny (tzw. laguna jurajska) łącznie na 1,5 tys. osób, basen wewnętrzny łącznie na 1070 osób ze strefą wellness & spa, dwukondygnacyjne centrum konferencyjne na łączną liczbę 800 osób, oraz zaplecze gastronomiczne z restauracją á la carte, klub nocny, i lokale użytkowe.

W projekcie założono zastosowanie innowacyjnych i efektownych rozwiązań technologicznych oraz niespotykanych materiałów. Gotowy jest już projekt budowlany, a pod koniec roku planowane jest uzyskanie pozwolenia na budowę.______________________________________________________

Ktoś przed Tobą kliknął również w - Kompleks „Riese” - jedna z największych zagadek Dolnego Śląska

 

www.wypoczynekizdrowie.pl | portal działający na CMS Tipnews
Podziel się:
Oceń:
TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Zobacz także